Komiksų centre užsiėmimas, skirtas Sausio 13-ajai

2016 01 14

Šiaulių miesto savivaldybės „Saulės" filiale (K. Korsako 10) įsikūrusiame Komiksų centre lankėsi Gytarių progimnazijos trečiokai, vyko edukacinis užsiėmimas, skirtas Sausio 13-osios minėjimui.

Prisiminė Sausio 13-osios įvykius

Komiksų centre ir bibliotekoje apsilankę Gytarių progimnazijos trečiokai, vadovaujami klasės vadovės Ilonos Kartočienės, apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamą Aurimo Nausėdos fotografijų parodą „Tie, kurių tėvynė nepamirš". Filialo vedėja N. Ostrauskienė trumpai vaikams papasakojo apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius.

Kūrė komiksus tema „Kas man yra Laisvė?“

Moksleiviams Komiksų centre darbuotojas T. Januškevičius papasakojo apie komiksus, jų atsiradimo istoriją, komiksų kūrimo procesą. Susipažinę su komiksų kūrimo pagrindais, moksleiviai patys kūrė komiksus Laisvės tema. Šis užsiėmimas buvo skirtas Sausio 13-osios paminėjimui, tokiu būdu buvo skatinamas moksleivių pilietiškumas, kūrybiškumas bei kultūringumas.