Edukacinis užsiėmimas „Keturiolika laisvės paukščių“ Spindulio filiale

2016 01 12

Laisvės gynėjų dienos proga Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Spindulio filiale (Spindulio g. 5) vyko edukacinis užsiėmimas „Keturiolika laisvės paukščių“. Renginys buvo skirtas Sausio 13-osios aukoms atminti.

Užsiėmimo metu jaunieji bibliotekos lankytojai, 3-7 klasių mokiniai, kartu su bibliotekininkėmis karpė ir klijavo paukščius iš popieriaus, puošė juos Lietuvos vėliavos spalvomis margintais sparnais. Popietės metu buvo prisiminti 1991 m. sausio 13 dienos įvykiai, už Lietuvos laisvę žuvę Tėvynės gynėjai – jų atminimą įprasmina pagaminti keturiolika laisvės paukščių. Vaikai pasidalino savo žiniomis apie įvykį, diskutavo, kodėl žmonėms ir valstybei tokia svarbi laisvė ir kodėl reikia būti pilietiškais.

Bibliotekos organizuota edukacinė veikla vaikams labai patiko, buvo naudinga, skatinanti jaunąją kartą puoselėti istorinę atmintį ir pilietiškumą.