Biblioteka dėkoja visiems „Knygų Kalėdų“ akcijos bičiuliams

2016 01 11

Su pačiomis gražiausiomis metų šventėmis sausio 6 dieną baigėsi jau penktą kartą prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota „Knygų Kalėdų“ akcija. Šiais metais bibliotekos bičiuliai, lankytojai ir visi šiauliečiai buvo kviečiami padovanoti vaikų ir jaunimo knygų bibliotekos skaitytojams.

Biblioteka surengė net keletą renginių skirtų „Knygų Kalėdoms“

Biblioteka organizavo renginius, popietes, garsinius skaitymus į kuriuos buvo kviečiami Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų auklėtiniai, senjorai, moksleiviai. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka jau tradiciškai dalyvavo „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“ mugėje prie Kaštonų alėjos, kur vyko edukaciniai užsiėmimai bei kalėdiniai skaitymai. Bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojos, atkreipdamos dėmesį į šių metų akcijos temą , aplankė Šiaulių Ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centrą.

Akcijos metu iš 96 bibliotekos bičiulių dovanų gauta net 454 knygos

„Knygų Kalėdos“ akcijos laikotarpiu Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka gavo daugiau nei keturis šimtus įvairių knygų vaikams ir suaugusiems dovanų! Biblioteka nuoširdžiai dėkoja visiems, įsijungusiems į šią gražią akciją ir, tiek tiesiogiai, tiek „Knygų Kalėdų“ akcijos metu „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“ mugėje, tiek per knygyną „Pegasas“, dovanojusiems knygas ar kitaip prisijungusiems prie akcijos: UAB „Šiaulių kraštui“, NVO Lieporių bendruomenės centrui, Literatūros almanacho „Varpai“ redakcijai, leidyklai „Saulės delta“, Šiaulių lopšeliui-darželiui „Ežerėlis“, Šiaulių miesto savivaldybei, „Bruknė“ – TŪB „Printė", „Vilona“ - UAB „Lietuviški patiekalai", Liudvikai Samuolytei, Šiaulių turizmo informacijos centrui, R. Gerybaitei, R. Kazlauskienei, K. Margevičienei, S. Tamuliui, J. Juškaitei, E. Ramoškienei, Z. Gaižauskaitei, M. Filipavičiui, G. Gulaj, L. Dumšai, E. Kavaliauskaitei, M. Bublytei, R. Skeirienei, V. Butkutei, A. Neteckienei, V. Novikovui, K. Bekerytei, S. Berniūnaitei, D. Karčiauskienei, D. Striogaitei, V. Šutkui, D. Puidokienei, J. Nekrašiui, A. Ostašenkovui, R. Čeponkienei, I. Ratnikienei, A. Markevičienei, Z. Sabaliui, E. Aleksandrui, D. Jagminaitei, M. Kaltanaitei, D. Petrolevičiui, S. Gaižiūnui, M. Filipavičiūtei, M. Masiulytei, M. Četyrkinai, T. Datkovai, A. Pukėnienei, S. Staniulytei, L. Pikelienei, A. Margienei, K. Navardauskui, A. M. Jaraminienei, D. Tarbūnienei, S. Matulevičiūtei, D. Brazlauskienei ir gausiam būriui bibliotekos skaitytojų ir bičiulių, kurie nepanoro būti įvardinti. Iš viso bibliotekai knygų dovanojo net 96 „Knygų Kalėdų“ ir bibliotekos bičiuliai!

Renginiuose dalyvavo gausus būrys savanorių

Šių metų „Knygų Kalėdos“ akcijos tema buvo savanoriai, tad svarbu paminėti, jog visos akcijos metu, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotuose renginiuose prie bibliotekos prisijungė net 25 savanoriai! Biblioteka dėkoja visiems, kurie neliko abejingi ir dalyvavo šioje įkvepiančioje ir gražioje akcijoje bei kviečia į kitus gražius ir jaukius susitikimus bibliotekoje.