Keramikos parodos aptarimas Lieporių bibliotekoje

2016 01 06

Neišsigandę šaltuko į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą (Tilžės g. 36) sugūžėjo Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro „Goda“ padalinio lankytojai. Susirinkimo tikslas – aptarti kūrybinių darbų parodą iš molio.

Spalvingoje parodoje, kuri bibliotekoje veikė visą gruodžio mėnesį, eksponuotos įspūdingo dydžio vazos, lėkšutės, puodeliai, ąsotėliai, ažūriniai dubenėliai ir kiti smulkūs mieli suvenyrai. Keramikos studijos vadovė Solveiga Stanevičiūtė papasakojo, kaip lipdomi daiktai, glazūruojami ir dedami į karštą krosnį. Vadovė pasidžiaugė aktyviausiųjų dalyvių Erikos, Editos ir Lino darbais, apdovanojo juos garbės raštais

Bibliotekos vedėja Regina Vertelienė padėkojo visiems už nuostabią dovaną – parodą bibliotekai, pasveikino su Trijų Karalių švente. Savanoris Ivan Garcia Martin iš Ispanijos prisiminė, kaip ši šventė švenčiama jo krašte, bendravo su svečiais, padėjo „Godos“ darbuotojams Danutei Bukantienei, Eiridai Najulienei ir Arvydui Sidarui supakuoti trapius molinukus.

Nuotraukos Ivan Garcia Martin ir Arvydo Sidaro