„Šaltinėlio“ bibliotekoje paroda „Mažųjų eglučių sapnas“

2016 01 05

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale eksponuojama Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė“ bendruomenės kūrybinių darbų paroda „Mažųjų eglučių sapnas“.

Mintis apjungti darželio bendruomenę ir sukurti kitokią kalėdinę eglutę kilo Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė“ auklėtojai Vilmai Molienei. Pasitelkę kūrybinę išmonę ir fantaziją, priešmokyklinio amžiaus vaikai, jų tėveliai ir pedagogai sukūrė nuostabaus grožio įvairių faktūrų ir dydžių dirbtines eglutes. Parodos autoriai kūrybai naudojo pačią įvairiausią techniką ir medžiagas: kankorėžius, popierių, kartoną, karoliukus, sagas, plunksneles, audinius, makaronus, metalą, keramiką, netgi buitines atliekas – kamštelius, CD diskus, nebereikalingas pakuotes.

Ši paroda dovanoja daug įdomių idėjų, kaip galima šventiškai papuošti savo buitį tausojant žaliaskares eglutes. Šiuo metu bibliotekos lankytojai renka linksmiausią, originaliausią ir meniškiausią eglutę.

Kalėdinėmis eglutėmis džiaugsimės iki sausio 20 d.