Kalėdinės dovanos Lieporių bibliotekai

2015 12 28

Aukštabalio-Pramonės-Žaliūkių vietos bendruomenės taryba, vykdant Vietos savivaldybės programą ir pritariant Lieporių bendruomenės centrui, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialui skyrė 300 Eur. stiklinei vitrinai įsigyti.

Lieporių bendruomenės centras aktyviai dalyvavo Knygų Kalėdų akcijoje ir skyrė 102,36 Eur. naujoms knygoms įsigyti. Šventinio jaudulio apimti, norime pasidžiaugti - Lieporių bendruomenės centro sėkme-šiai organizacijai įteikta Gerumo angelo‘2015 skulptūrėlė, bendruomenė įvardinta aktyviausia bendruomene mieste.
Lieporių bibliotekos darbuotojos dėkingos Lieporių bendruomenės pirmininkei Elvyrai Užkuraitienei ir seniūnaičiui Edvardui Kuvikui už paramą bibliotekai.