Adventiniai skaitymai „Šaltinėlio“ filiale

2015 12 22

Gruodžio 21 d. „Šaltinėlio“ bibliotekoje Šiaulių miesto savivaldybės dienos socialinės globos centro „Goda“ lankytojai, bibliotekos darbuotojai ir savanoriai vieni su kitais dalinosi skaitymo džiaugsmu.

Advento vainiko žvakelių šviesoje popietės dalyviai klausėsė poezijos ir prozos skaitymų lietuvių, italų ir ispanų kalbomis.Akcijos „Knygų Kalėdos 2015“ renginys – „Adventiniai skaitymai“ – mokė pajusti advento rimtį ir susikaupimą, priminė Advento simbolius ir papročius, supažindino su Italijos ir Ispanijos žiemos švenčių tradicijomis.

Savanoriai Ester ir Ivan visiems popietės dalyviams padovanojo pačių pagamintas suvenyrines eglutes. O bibliotekai , atsidėkojant už šventinėje aplinkoje patirtą bendrystės jausmą ir biblioterapiją , buvo įteiktas indas su visų renginio dalyvių palinkėjimais.