„Spindulio“ bibliotekoje šurmuliavo mažieji svečiai

2015 12 18

2015 m. gruodžio 16 d. Spindulio biblioteką (Spindulio g. 5) aplankė patys mažiausi draugai – Šiaulių l/d „Coliukė“ „Smalsučių“grupė, vedina auklėtojos Irmos Tverijonienės. Vaikai buvo sutikti su šventine nuotaika, bibliotekoje skambėjo kalėdinės dainelės.

Bibliotekininkės svečius pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir pakvietė pasiklausyti pasakos, pavartyti knygelių. Vaikučius ypač pralinksmino pasirodęs nykštukas, kuris paskaitė knygelę apie Kalėdų senelį ir jo padėjėjus, pasekė „Senelės pasaką“.
Antroje renginio dalyje darželinukai buvo pakviesti pasigrožėti kalėdiniais atvirukais, apžiūrėti kalėdinę knygelių parodą „Dega Kalėdų žvakutė, virpa liepsnelė šilta“. Mažieji smalsučiai su susidomėjimu vartė knygeles, apžiūrinėjo spalvingas iliustracijas, klausėsi skaitomų ištraukėlių. Gausybė knygelių vaikams paliko didelį įspūdį – kiekvienas skubėjo pavartyti kuo daugiau knygelių, papasakoti apie matytus piešinukus.
Atsisveikindami vaikučiai padėkojo už smagų šventinį rytmetį, pažadėjo mylėti knygeles ir dar ne kartą apsilankyti bibliotekoje.