Lieporių bibliotekoje pradėjo veikti mobili komiksų erdvė

2015 12 22

Vykdant Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“  ir LR Kultūros ministerijos iš dalies finansuotą projektą „Komiksų erdvė bibliotekoje“, 2015 m. gruodžio 22 d. Lieporių bibliotekoje (Tilžės g. 36) „Rasos“ progimnazijos mokiniams pristatyta mobili komiksų skaitykla.

Atvykę mokinukai turėjo galimybę susipažinti, kaip kurti komiksus. Komiksų cento vadovas Tomas Januškevičius supažindino su programomis, kuriomis kuriami piešiniai, kurie vėliau gali virsti animacijomis, knygomis, ar elementariais sveikinimais artimiesiems. Smagu, kad kai kurios mergaitės turėjo paruoštukų, t.y, nupieštų piešinių, kurie vėliau buvo apdorojami komiksų kūrimo programomis. Bibliotekos darbuotojams glostė širdį, kai edukacinės veiklos pabaigoje internete vaikai ieškojo K. Korsako 10, esančio Komisų centro lokacijos ir apgailestavimų, kad per šventes biblioteka nedirbs.

Komiksų centras įkurtas įgyvendinant projektą „Komiksų erdvė bibliotekoje“, kuris yra dalinai finansuojamas Lietuvos Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ir LR Kultūros ministerijos lėšomis.

komiksams