Jaukūs kalėdiniai skaitymai Vaikų literatūros skyriuje

2015 12 21

Šiaulių m. savivaldybės viešojoje bibliotekoje Vaikų literatūros skyriuje gruodžio 18 d. įvyko Knygų Kalėdų popietė „Jaukūs kalėdiniai skaitymai“.

Kiekvienas žmogus savy turi atrasti kalėdinę dvasią, todėl bibliotekoje buvo suruoštas jaukus kalėdinis pasisedėjimas su arbata, sausainiais ir šilta nuotaika. Popietę subtiliai pradėjo vyresn. bibliotekininkė GintanaSutkutė-Sorakienė, kuri ne vienam suvirpino širdelę, kalbėdama apie gražius prisiminimus švenčiant Kalėdas su savo artimaisiais.
Susirinkusieji deklamavo eiles, skaitė trumpus pasakojimus, sentencijas. Renginyje šventinę nuotaiką kūrė Šiaulių Širdininkų klubo vokalinio ansamblio „Širdies melodija“ atstovai, kuriegiedojo Kalėdų giesmes ir dainavo įvairias šventines dainas.
Šilti pašnekesiai prie arbatos nukėlė visus į prisiminimus apie senovės tradicijas švenčiant didžiausias metų šventes. Buvo parodytos skaidrės apie kalėdinių patiekalų gamybą.
Kadangi šventėms būdingos staigmenos ir siurprizai, todėl susirinkusieji buvo maloniai nustebinti – kiekvienas traukė iš kalėdinio maišelio siurprizą su palinkėjimu kitiems metams. Susirinkusieji susikūrė nuostabią ir įsimintiną popietę.