Lieporių bibliotekoje apsilankė darželinukai iš lopšelio-darželio „Pasaka“

2015 12 20

2015 m. gruodžio 17 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą (Tilžės g. 36) susipažinti su naujausiomis knygelėmis, pasižiūrėti kalėdinių atvirukų parodos “Pasakų herojų sveikinimas“ ir molinių dirbinių darbelių iš globos namų „Goda“ atėjo lopšelio-darželio „Pasaka“ „Ąžuoliuko“ grupės vaikučiai, lydimi auklėtojos Irenos Kringelienės. Bibliotekos svečius pasitiko linksmos kalėdinės dainelės, šventiška nuotaika.

Darželinukai buvo supažindinti su vaikų enciklopedijomis, žaislinėmis, muzikinėmis knygelėmis. Vaikučiai klausėsi kalėdinių eilėraštukų, buvo vykdoma edukacinė veikla (vaikučiai skaičiavo, lavino pastabumą, prisiminė spalvas). Pažintis su knygelėmis baigėsi pasakos skaitymu.
Antroje renginio dalyje vaikai apžiūrėjo kalėdines atvirutes. Darželinukams buvo papasakota, kokios medžiagos buvo panaudotos joms pagaminti, kas jas gamino ir kodėl. Po to vaikai apžiūrėjo globos namų „Goda“ darbus iš molio. Visi pasidžiaugėme nuostabiu spalvų deriniu, dirbinių įvairove. Skambant linksmai šventiniai muzikai, linkėdami linksmų švenčių, atsisveikinome iki kitų kartų...

Paruošė Gražina Gontienė