Padėkos popietė „Aido“ filiale bičiuliams iš Specialiojo ugdymo centro

2015 12 16

Kai žemę užkloja purus sniegas, į širdį pasibeldžia Kalėdos. Tai metas, kai visi mes tampame šiek tiek geresni, artimesni ir dosnesni. Šiemet Kalėdos ne tokios baltos, ne tokios žiemiškos, bet jų laukia ir maži ir dideli. Saulėtą gruodžio 16 d. „Aido“ filiale vyko kalėdinė popietė „Uždekime gerumo žvakutes“. Tai padėkos popietė bičiuliams, bibliotekos skaitytojams iš Specialiojo ugdymo centro, o kartu dovana visiems, išsiilgusiems šviesos, šilumos ir džiaugsmo.

Bibliotekoje įžiebti „Knygų Kalėdų" eglutės,  "atskrido Šilėnų šarka" su savo draugais iš Gegužių progimnazijos 3c klasės (mokytoja Edita Montvilienė). Trečiokai žiūrovams pristatė spektaklį pagal A.Karosaitės knygą „Šilėnų šarkos šokoladas“ .Tai nuotaikingas pasakojimas apie mišką,jo gyventojus ir melagę Šarką. Vaikus sužavėjo mažieji pasakos veikėjai – lapė Monika, šarka Margarita, šuo Barsas. Jaunieji aktoriai sulaukė gausių aplodismentų, gražių žodžių, žiūrovų simpatijų. Renginio pabaigoje visi šoko draugystės ratelį,vaišinosi šokoladiniais saldainiais.

Šarka kartu su „Aido“ filialo darbuotojomis pakvietė visus apžiūrėti kalėdines parodas bibliotekoje, nepamiršti skaityti knygas. Tegul būna jaukūs žiemos vakarai su pasaka, arbata ir meduoliu. Bibliotekoje jau kvepia Kalėdomis.