Adventui skirtas renginys Rėkyvos bibliotekoje

2015 12 15

Adventas – tai labai gražus, keturių savaičių laukimas iki gimsta kūdikėlis Jėzus. Tai metas, kuris reikalauja susikaupimo, apmąstymo ir rimties. Tad gruodžio 14 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) vyko adventinis renginys „Apsnigtais takeliais rieda išsiausčiusios Kalėdos“.

Į biblioteką šventinėmis nuotaikomis ir nykštukų kepuraitėmis pasipuošę sugūžėjo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos pirmokai, lydimi pedagogių V. Ravkienės ir V. Nečajevos. Įsitaisę ir susėdę mokiniai, nekantriai laukė gerbiamo svečio, Rėkyvos Šv. Juozapo darbininko bažnyčios kunigo Donato Grabažio.
Mokiniai į biblioteką atnešė dovanų: šventinę giesmę, kalėdinių eilėraštukų. Gerbiamas svečias papasakojo visiems apie šį šventinį laikotarpį, atsakinėjo į vaikams rūpimus klausimus. Atsveikindamas kunigas palinkėjo gražių švenčių, nesipykti, būti geriems ir įteikė kiekvienam po mažą šventą paveiksliuką, linkėdamas gražaus ir ramaus laukimo iki švento stebuklo.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija