Rėkyvos filiale vyko šventinė viktorina

2015 12 10

Gruodžio 10–ąją, prieš pat pietus, į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) garsiai atskubėjo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos trečiokai.

Įsitaisę prie stalo, ant kurio, šventinei nuotaikai pakylėti, ruseno degančios žvakutės, bibliotekininkė papasakojo apie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamą akciją „Knygų Kalėdos“. Padovanojo kiekvienam šventinius knygų skirtukus ir pakvietė vaikus dovanoti knygų ir tapti bibliotekos bičiuliais.

Tikslas, kurio vedami mokiniai atskubėjo į biblioteką – viktorina. Kaip jau įprasta, per nustatytą laiką, reikia perskaityti kuo daugiau paskirto autoriaus knygų. Šį karta trečiokai skaitė V. Račicko kūrinius. Kadangi tai šventinė viktorina, vaikų laukė smagūs prizai ir saldžios dovanėlės.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija