Kalėdiniai skaitymai vaikams iš globos namų „Saulės“ filiale

2015 12 10

Nėra geresnio laiko dalintis gerumu ir meile kaip per šv. Kalėdas. Šiaulių miesto savivadybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialas (Korsako g. 10), atkreipdamas dėmesį į šių metų „Knygų Kalėdų“ temą - „Knygų Kalėdų“savanoriai, gruodžio 9 d. surengė kalėdinius skaitymus Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų ugdytiniams.

Nors vaikų atskubėjo ne didelis būrys, tačiau visi labai norėjo išgirsti smagių pasakojimų apie Kalėdas ir Kalėdų Senelio nuotykius keliaujant pas gerus vaikus. Kuomet bibliotekos darbuotoja skaitė pasakas, vaikai labai atidžiai klausėsi, o po kiekvieno kūrinio diskutavo, kaip gi šiemet atkeliaus Kalėdų Senelis, juk nėra sniego! Tačiau galiausiai draugiškai nutarė, jog Kalėdos yra pats stebuklingiausias metas ir sniego, bent tiek, kad užtektų Kalėdų Seneliui su rogėmis atvykti, tikrai bus.

Pasiklausę gražiausių kalėdinių pasakų, vaikai nusprendė apžiūrėti eksponuojamą kalėdinių knygelių parodą, kitas bibliotekoje esančias knygutes, jas pavartyti ir patys paskaityti. Anot vaikų, nėra nieko smagesnio kaip paskaityti gražias, linksmais ir spalvingais paveiksliukais iliustruotas knygas.