Edukacinis – pažintinis užsiėmimas „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2015 12 04

Šių metų lapkričio 30 d. Šiaulių miesto savivaldybės dienos socialinės globos centro „Goda“ lankytojai susitiko su Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale savanoriaujančiais Ester Ceriani ir Iván Josafat García Martín.

Susitikimo metu užsieniečiai ne tik papasakojo apie Europos savanorių tarnybą, savąjį pasirinkimą savanoriauti, pristatė gimtąsias šalis, svarbiausius miestus, įdomiausias šventes, mokė itališkų ir ispaniškų žodžių, bet kartu su bibliotekos lankytojais dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Nacionalinė gėlė Lietuvoje, Italijoje ir Ispanijoje“.

Šis rytmetis buvo abipusiai naudingas: „Godos“ lankytojai patyrė pažinimo ir kūrybos džiaugsmą, neišdildomų bendravimo įspūdžių ir gausybę teigiamų emocijų, o savanoriai turėjo galimybę išbandyti save socialinio darbo srityje.