Tarpmokyklinė viktorina „Like English“ „Saulės“ bibliotekoje

2015 12 03

Gruodžio 3 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialą (K. Korsako g.10) septynių mokyklų ketvirtokus ir penktokus sukvietė tarpmokyklinė viktorina „Like English“ („Aš mėgstu anglų kalbą“). Su anglų kalbų mokytojomis čia atvyko septynių mokymo įstaigų – Gytarių, Gegužių, Sandoros, Romuvos, Santarvės, „Smalsiųjų Pabiručių „ ir „Saulės“ pradinės mokyklos - komandos. Viktorinos sumanytojos – Gytarių progimnazijos anglų kalbos mokytojos Asta Jogminienė ir Rima Pečiulienė.

Mokinių laukė įdomios ir nuotaikingos užduotys, linksmi, žaismingai apsirengę viktorinos vėdėjai – Gytarių progimnazijos aštuntokai – ir jų pagalbininkai. Mokiniai turėjo pademonstruoti savo anglų kalbos ir bendro išprusimo žinias, atlikdami įvairias užduotis, kurios reikalavo teisingai atsakyti į klausimus apie pasakų herojus, atlikti muzikinę užduotį, išgirsti, kurioje dainoje yra konkrečios užduotyje nurodytos frazės, aplankyti įvairius punktus Gytarių progimnazijoje ir surinkti dėlionę. Nors komandos surinko nevienodą skaičių taškų, pralaimėjusiųjų nebuvo. Nugalėjo draugystė!