Bibliotekos žvėreliai šiauliečius kvietė prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“

2015 12 03

Gruodžio 3 d. tęsiant „Knygų Kalėdos" akcijos viešinimą, Šiaulių pėsčiųjų bulvare linksmieji žvėreliai dalino skrajutes su kvietimu atvykti gruodžio 5 d.  į mugę „Kelionių ir saldumynų Kalėdos ir dalyvauti gražiausioje metų akcijoje, kurios tikslas - dovanoti naujas knygas bibliotekai.

Šiauliečiai buvo maloniai nustebinti tokios žavios akcijos, mielai priėmė skrajutes ir pažadėjo, jog būtinai dalyvaus šventėje bei padovanos knygų bibliotekai.

Biblioteka kviečia visus bičiulius, bibliotekos lankytojus, knygų mylėtojus, leidyklas, knygynus, visuomeninės ir verslo organizacijos bei savivaldybės darbuotojus, aktyviai dalyvauti paskelbtoje akcijoje ir padovanoti Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai naujų knygų. Atsidėkodama už gerumą, biblioteka visiems naujas knygas dovanojantiems bičiuliams dovanos magnetukus!

Naujų knygų Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialams galima padovanoti šventės metu arba tiesiogiai šiais adresais: Skaitytojų aptarnavimo skyrius (Aido g. 27), Vaikų literatūros skyrius (Gvazdikų takas 8), Lieporių filialas (Tilžės g. 36), „Aido“ filialas (Aido g. 27), „Saulės“ filialas (K. Korsako g. 10), „Spindulio“ filialas (Spindulio g. 5), Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7), „Varsos“ filialas (Vilniaus g. 38D), „Šaltinėlio“ filialas (Trakų g. 20A).