„Knygų Kalėdos“ Šiauliuose: padovanok Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai knygų ir tapk bibliotekos bičiuliu!

2015 11 30

Gruodžio 5 d. (šeštadienį) 12-18 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Šiaulių turizmo ir informacijos centru, dalyvauja mugėje „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“, tad visus šiauliečius kviečia į „Knygų Kalėdas“, kurias jau penktą kartą inicijuoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Akcijos metu miestiečiai ir svečiai kviečiami pajusti kalėdinę dvasią ir dovanoti naujas knygas bibliotekai. Kalėdos – gerumo ir bendrystės šventė, tad visi dovanojantys naujas knygas sulauks malonios staigmenos!

Kaip ir prieš metus, biblioteka jau tradiciškai kviečia savanorius šiauliečius, bibliotekos bičiulius, žymius miestiečius drauge su Šiaulių dramos teatro aktoriumi Vladu Baranausku skaityti ištraukas iš žymių literatūros kūrinių apie keliones, atradimus, nuotykius bei skanėstus ir saldėsius.

Kiekvieno šventės dalyvio, dalyvavusio skaitymuose, lauks smagūs siurprizai!

Vienas svarbiausių ir gražiausių Kalėdų simbolių – kalėdinė eglutė, tad biblioteka, atkreipdama dėmesį į šių metų temą – „Knygų Kalėdų“ savanoriai, kvies vaikų globos namų auklėtinius į edukacinius užsiėmimus. Jų metu origami technika gaminsime žavią kalėdinę eglutę. Renginio metu taip pat bus galima pasigrožėti eglute, papuošta gražiausiomis citatomis apie knygas, biblioteką bei skaitymo malonumus. Mažieji renginio lankytojai ir dalyviai galės pasipuošti gražiais piešinukais ant veidukų!

Šis šventinis laikotarpis yra gerumo, meilės ir dalinimosi metas, todėl labai kviečiame visus šiauliečius, bibliotekos bičiulius ir knygų mylėtojus nelikti abejingiems ir dalyvauti rengiamuose renginiuose ir akcijose!