Nykštukai „Aido“ bibliotekoje ieškojo žiemos

2015 11 24

Baigiantis rudeniui pamažu į mūsų širdis ir širdeles ateina gražiausių metų švenčių laikotarpis. Artėja Kalėdos. Laikas iki jų kupinas paslaptingo laukimo, troškimo būti geresniais, šiltesniais, plačiau šypsotis, norų dalintis džiaugsmu vieni su kitais. Švenčių laukiame labai nekantriai ir joms ypatingai ruošiamės, bandydami sukurti jaukumą.

Lapkričio 25 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialą (Aido g. 27) rinkosi nykštukai ieškoti žiemos. Bibliotekoje vyko pieštų kalėdinių miniatiūrų parodos „Pusnynuos nykštukai miega“ pristatymas. Šventinius darbelius kūrė Dainų progimnazijos pradinių klasių mokiniai. Parodą ir jos pristatymą organizavo mokytoja Neringa Vėlienė. Eksponuojama 60 miniatiūrų. Nykštukai padainavo linksmą dainelę apie žiemą, nes jau labai jos pasiilgo. Apie tai, kaip sekėsi kurti miniatiūras, kalbėjo dailės mokytoja Marytė Ruzgytė. Visi apžiūrėjome darbelius, pasidžiaugėme, kad jie sukurti įvairia technika. Taip mažieji menininkai papuošė biblioteką.

Dalyvaudami tokiuose renginiuose vaikai išmoksta džiaugtis šv.Kalėdų laukimu, tikėti stebuklais, taip skatinamas jų aktyvumas ir kūrybiškumas. Geriausių darbų autoriai buvo apdovanoti padėkomis, visi dalyvavę vaišinosi saldainiais.