"JAMAM" nuolaidų dienoje "Pegaso" knygyne gyventojai buvo kviečiami dovanoti bibliotekai knygų

2015 11 29

Lapkričio 28 d. tęsiant "Knygų Kalėdos" akcijos viešinimą, "JAMAM" nuolaidų dienos metu Akropolio "Pegaso" knygyne pirkėjus pasitiko linksmieji personažai - zuikis, meška, vilkas ir liūtas. Užėjusiems į knygyną buvo dalinamos skrajutės su kvietimu atvykti gruodžio 5 d. į mugę "Kelionių ir saldumynų Kalėdos" pakviečiant dalyvauti akcijojoje ir dovanoti bibliotekai knygų.

Linksmaisiais personažais buvo pasipuošusios bibliotekos darbuotojos Kristina Mikliuvienė, Laura Radavičienė, mūsų bibliotekoje dirbanti savanorė iš Italijos Ester Ceriani bei savanorė prancūzė iš Zarasų bibliotekos. Knygyno pirkėjai mielai priėmė skrajutes ir pažadėjo, kad dalyvaus mugėje padovanodami bibliotekai knygų.