„Šaltinėlio“ bibliotekoje susitikimas su savanoriu Ivan

2015 11 24

Lapkričio 19 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą aplankė „Juventos“ progimnazijos mokiniai, VšĮ „Živilės studijos“ lankytojai.

Vaikai susitiko su neseniai bibliotekoje pradėjusius dirbti savanoriu iš Ispanijos Ivan Josafat Garsia Martin. Mokiniai buvo supažindinti su žiniomis apie savanorystę, savanorių darbą bibliotekoje ir tokios veiklos nauda pačiam savanoriui.

Savanoris Ivan pristatė savo šalį, spalvingąją Ispaniją, papasakojo apie jos gamtą, įdomiausias šventes, karnavalus, maitinimosi įpročius, atsakė į vaikams kilusius klausimus. Mokiniai išmoko pasisveikinti ir atsisveikinti ispaniškai, taip pat keletą kitų žodžių.

Susitikimas sulaukė vaikų susidomėjimo bei paskatino labiau pasidomėti kita šalimi bei jos kalba.

Informaciją parengė „Šaltinėlio“ filialo vyr. bibliotekininkė Ligita Laurinskytė