Rėkyvos bibliotekoje rytmetis „Skaitau, žinau, žaidžiu“

2015 11 19

Lapkričio 19-ąją Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) lankėsi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos antrokai. Jau tradiciškai, kartą per mėnesį, mokiniai atkeliauja į biblioteką žaisti viktoriną ir patikrinti savo žinias. Šį kartą antrokams buvo užduotis – skaityti Vytauto V. Landsbergio knygas.

Smagu pasidžiaugti, kad yra mokinių, kuriems skaitymas yra didelis malonumas. Štai Šiaulių Rėkyvos progimnazijos antrokė Emilija, ne tik skaitė knygą „Obuolių pasakos“, bet ir išmoko ištrauką mintinai, ir bibliotekoje padeklamavo.

Žaidimų be siurprizų nebūna. Ne išimtis ir šis rytas bibliotekoje. Vieniems nusišypsojo sėkmė viktorinoje ir laimėjo įvairius prizus. Kadangi pralaimėjusių bibliotekoje nebūna, visiems įteikti knygų skirtukai ir spalvingos širdelės, kad knyga būtų draugas, o ne priešas.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija