Lieporių bibliotekoje pristatytos naujos knygos

2015 11 16

Jau keleri metai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) vyksta susitikimų „Knygos valanda“ ciklas. Smagu, kad vykdant projektą „Visuomeninė mokykla bibliotekoje“, remiamą Lietuvos kultūros tarybos, bibliotekos fondai pasipildė reikalinga ir svarbia literatūra.

Bibliotekininkė Gražina Gontienė moksleiviams atostogų metu pristatė gautų naujų knygų parodėlę. Moksleiviai džiaugėsi galimybe gauti daugiau jiems reikalingų bei naudingų knygų. Didžiausio susidomėjimo sulaukė „Katinas Kasperas“, „Amžinieji Takiai“, “Poliana“ ir „Ką nuveikė Keitė“.

Vyresni bibliotekos lankytojai džiaugėsi knygomis „Lietuvos etnografiniai regionai“, „Kraštiečiai“, buvusio šiauliečio Vaidoto Mažeikos „Danijos santykiai su Lietuva 1918-1940“, kurios ypač vertingos, tačiau bibliotekos skaityklos fonde jų trūko. Esperanto kalbos kursuose bibliotekininkė Nijolė Petraitytė pristatydama naujas knygas pasidžiaugė, jog knygos „Kelionė po Lietuvą“ sudarytoja šiaulietė Aušra Didžgalvienė buvusi aktyvi Šiaulių esperanto klubo narė.

Lieporių biblioteka kviečia visus šiauliečius apsilankyti ir pasidomėti naujomis vertingomis knygomis, jas pavartyti ir paskaityti.

KT logo