„Knygų Kalėdos“ kviečia pasidalinti gerumu

2015 12 02

Pamažu artinantis gražiausioms metų šventėms, jau penktąjį kartą prasideda Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama ir globojama akcija – „Knygų Kalėdos“. Šiais metais bibliotekos bičiuliai, lankytojai ir visi šiauliečiai kviečiami padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų bibliotekos skaitytojams.

Akcija šiais metais vyks lapkričio 16 - sausio 6 dienomis. Kaip ir kasmet prisijungdami prie šios gražios akcijos skatiname visus šiauliečius branginti knygas, skaityti bei nepamiršti savo bibliotekoms padovanoti džiaugsmą skaityti ir mėgautis naujomis knygomis. „Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais“ – apie šių metinų akciją sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tad bibliotekos ypatingai laukia literatūros, skirtos vaikams ir jaunimui.

Šių metų tema – „Knygų Kalėdų“ savanoriai. Todėl bibliotekos kvies visus skaityti mėgstančius žmones tapti savanoriais ir dalyvauti knygų skaitymuose, tradicinėse vakaronėse, knygų aptarimuose, kad šios veiklos dar labiau paplistų ir pasiektų tuos, ką labiausiai pradžiugins gyvas bendravimas.

Visus knygų bičiulius – bibliotekos lankytojus, knygų mylėtojus, leidyklas, knygynus, visuomenines organizacijas, verslo organizacijas, valstybės ir savivaldybių įstaigas, ambasadas – kviečiame nelikti abejingiems, jungtis prie akcijos ir pradžiuginti bibliotekos skaitytojus nauja vertinga literatūra. Atsidėkodami už Jūsų gerumą, dovanosime mielą dovanėlę!

Norintys pasidalinti gerumu ir padovanoti naujų knygų Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai, akcijos knygų su 20 proc. nuolaida gali ieškoti lapkričio 16 - sausio 6 dienomis Šiaulių Akropolyje esančiame knygyne PEGASAS (Aido g. 8).

Naujų knygų mūsų bibliotekoms taip pat galite padovanoti ir tiesiogiai pristatyti į šiuos bibliotekos padalinius: Skaitytojų aptarnavimo skyrių (Aido g. 27) , Vaikų literatūros skyrių (Gvazdikų takas 8), Lieporių filialą (Tilžės g. 36), „Aido“ filialą (Aido g. 27), „Saulės filialą (K. Korsako g. 10), Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7), „Varsos“ filialą (Vilniaus g. 38D), „Šaltinėlio“ filialą (Trakų 20A) ir „Spindulio“ filialą (Spindulio g. 5).

Daugiau informacijos www.knygukaledos.lt