Rėkyvos filiale pristatyta mobili komiksų erdvė

2015 11 16

Lapkričio 13-ąją dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) lankėsi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos socialinė pedagogė A. Girdvainienė kartu su įvairių klasių atstovai, kurie buvo pakviesti susipažinti su mobilia komiksų erdve.

Bibliotekininkas Tomas Januškevičius papasakojo apie komiksų žanrą, supažindino su kompiuterinėmis piešimo programomis. Nors pradžioje buvo ir nedrąsu, bet vienas po kito mokiniai mokėsi piešti ir mėgino įvairias piešimo naujoves. Kuo daugiau bibliotekininkas pasakojo apie daugybę galimybių išmokus naudotis šiomis piešimo programomis, tuo daugiau moksleiviams kilo minčių, ką būtų galima įdomaus sukurti: nuo humoristinio plakato mokytojų dienai iki įvairių konkursų ir skrajučių. Tikintis, jog šios mokinių mintys virs tikrove, bibliotekoje visi susirinkusieji vaišinosi tortu.

„Komiksų erdvė bibliotekoje“ yra dalinai finansuojama Lietuvos Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ir LR Kultūros ministerijos lėšomis.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija

komiksams