Rėkyvos filiale svečiavosi rašytoja Andželika Bubelytė

2015 11 16

Lapkričio 12-tosios lietingą popietę Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) rėkyviečiai susirinko į susitikimą su Andželika Bubelyte.

„Žavi šiaulietė, išpildžiusi savo didžiausią gyvenimo svajonę ir tapusi rašytoja. O šios svajonės rezultatai –„Juodojo mėnulio vaikai“ knygos“ – taip bibliotekininkė pristatė viešnią susirinkusiesiems. Prieš pradedant pokalbį su A. Bubelyte, kad popietė būtų smagesnė, Šiaulių Rėkyvos progimnazijos mokinės, lankančios socialinių įgūdžių būrelį, lydimos socialinės pedagogės Almos Girdvainienės, padovanojo muzikinę dovanėlę. Po to, susirinkusieji smalsiai klausėsi gerbiamos rašytojos skaitomos ištraukos iš knygos „Juodojo mėnulio vaikai“ pirmosios dalies. Rašytoja papasakojo apie savo kūrybinį kelią, kas suteikia naujų minčių ir įkvėpimo, kokie sunkumai kartais užklumpa.

Savo nuoširdumu ir įdomiu pasakojimu apie savo knygas, jų ilgą kelią iki patekimo pas skaitytojus į rankas, autorė sužavėjo susirinkusiuosius, tad rėkyviečiai nusprendė įsigyti knygų ir pažadėjo nekantriai laukti trečios dalies. Išlydint autorę, jai įteiktos mažos dovanėlės nuo bibliotekos ir beribiai linkėjimai asmeniniame gyvenime bei kūryboje.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija