Parodos „Ruduo ruduo...“ pristatymas Vaikų literatūros skyriuje

2015 11 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) lapkričio 10 dieną Gegužių progimnazijos 2B klasės mokiniai susirinko apžiūrėti savo pačių pieštus ir eksponuojamus piešinius parodėlėje „Ruduo ruduo...“.

Vaikų piešiniuose - rudens gėlės, raudonskruosčiai obuoliai, rudens šalnų pakąsti lapai, ežių šeimyna. Vaikai ne tik grožėjosi savo piešiniais, buvo surengta mini ekskursija po biblioteką, kurios metu moksleiviai apžiūrėjo ir kitas eksponuojamas dailės ir literatūros parodas. Apsilankymo metu bibliotekos darbuotojos vaikams pristatė lėlių kolekciją ir trumpai papasakojo apie lėlių nacionalinius rūbus. Mergaitėms didelį įspūdį paliko puošniais rūbais papuoštos Indijos, Prancūzijos, Vietnamo, Lenkijos regionų lėlės. Berniukams patiko meksikiečių pora su sombrero. 

Vaikai su dideliu susidomėjimu vaikštinėjo po biblioteką ir apžiūrinėjo knygeles. Klasės mokytoja Laima Varnavičienė pasidžiaugė, kad visa klasė gerai skaito, pagyrė vaikus, kurie yra bibliotekos skaitytojai. Ne vienas mokinys minėjo, jog bibliotekoje labai įdomu ir žadėjo lankytis dažniau.

GALERIJA