Rėkyvos filiale rytmetis „Draugystė Šiaurės šalyse“

2015 11 10

Lapkričio –9 ąją prasidėjo Šiaurės bibliotekų savaitė. Ši ypatinga savaitė puoselėja garsinį skaitymą, šiaurietišką literatūrą ir tradicijas.

Antradienio rytą, 10 valandą į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atskubėjo l/d „Bangelė“ „Boružėlės“ grupės ugdytiniai. Žvakių šviesoje grupės auklėtoja paskaitė ištrauką iš knygos „Hugas ir Jozefina“. Šis trumpas pasakojimas priminė kaip svarbu turėti draugą, dalintis ir būti geru. Bibliotekininkė papasakojo mažiesiems, kad draugystė gali būti visokia: tarp bendraamžių, su vyresniais, draugystė su mergaitėmis ir berniukais, draugas gali būti ir šuo ar kitas augintinis, draugais galime būti ir patys sau... Draugystė tiesia tiltus tarp žmonių ir net šalių. Šią mažą šventę vainikavo draugystės medis su simbolinėmis mažomis spalvotomis rankytėmis, kad visada būtų gerų draugų ir patys būtumėme geri kitiems.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija