Kompiuterinio raštingumo mokymai Lieporių filiale

2015 11 09

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas (Tilžės g. 36), dalyvaudamas Kultūros tarybos finansuotame projekte „Privatus ir viešas asmuo. Jų ribos ir galimybės medijose“, organizavo kompiuterinio raštingumo mokymus sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šiaulių Viltis“ nariams.

Kartu mokymuose dalyvavo ir Lieporių bendruomenės centro nariai. Besimokantys sužinojo kaip saugiai naudotis socialiniais tinklais, susikūrė savo organizacijų paskyras facebook'o socialiniame tinkle: lieporiu bendruomene/facebook.com ir siauliu viltis/facebook.com. Bibliotekininkės Regina Vertelienė ir Kristina Koveckytė kursų dalyvius supažindino su planšetiniu kompiuteriu, jo sandara, mokė fotografuoti, įkelti nuotraukas ir skelbimus į savo socialines paskyras. Rezultatu džiaugėsi ir mokiusieji, ir besimokantieji.

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba

KT logo