Kviečiame į kompiuterinio raštingumo mokymus Bibliografijos-informacijos skyriuje

2015 11 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) jau kelerius metus organizuojami kompiuterinio raštingumo mokymai senjorams, įvairių bendruomenių nariams ir gyventojams, norintiems susipažinti su kompiuteriu ar pagilinti kompiuterinio raštingumo žinias.

Spalio mėnesį mokymus baigė jau šeštoji šių metų mokymo grupė. Mokymų metu kursų dalyviai susipažino su Windows 7 operacine sistema, dokumentų tvarkymo programa MS Word, interneto naršyklėmis, elektroninių paslaugų svetainėmis www.sergu.lt, www.manoelektra.lt, www.libis.lt, internetinės telefonijos programa Skype. Šiais laikais vis labiau reikalingas tampa ir elektroninis paštas, tad kursų dalyviai turėjo galimybę jį susikurti ir išbandyti.

Šiais mokymais siekiama sumažinti gyventojų socialinę atskirti, supažindinti juos su naujovėmis. Išmokus naudotis kompiuteriu, informacija tampa kur kas lengviau pasiekiama. Baigę kursus, gyventojai kviečiami ir toliau lankytis bibliotekoje ir naudotis kompiuteriais, kad įgytos žinios nepasimirštų.