„Spindulio“ filiale akcija „Atostogas leiskime bibliotekoje!“

2015 11 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) spalio 26-31 d. vyko akciją „Atostogas leiskime bibliotekoje!“. Akcijos metu siekta didinti vaikų užimtumą bibliotekoje.

Visą savaitę vaikai į biblioteka buvo kviečiami žiūrėti animacinius filmus, žaisti įvairius stalo, ir ne tik, žaidimus, darbščiųjų rankų būrelis kvietė gaminti kepurėles iš siūlų. Tačiau smagiausia ir linksmiausia diena, anot vaikų, buvo spalio 28 d. (trečiadienis), kuomet bibliotekoje buvo švenčiama daugelyje šalių išpopuliarėjusi šventė – Helovinas. Renginio metu susirinkę dalyviai dalyvavo bibiliotekos darbuotojų paruoštoje viktorinoje „Šiurp šiurp šiurpenybės“, žaidė įvairius teminius žaidimus bei persirengė linksmais helovino kostiumais.

Kiekvieną dieną besilankydami bibliotekoje vaikai ne tik žaidė ir linksminosi, tačiau taip pat itin aktyviai rinkosi ir skaitė knygas. Tad pačios gražiausios ir turiningiausios moksleivių atostogos gali būti ir bibliotekoje!