Bibliotekos senjorių sukurtos juostelės papuoš projekto „Bibliotekos pažangai 2“ patirties dalijimosi seminaro dalyvių vardines korteles

2015 11 02

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje veikiančio Senjorų rankdarbių būrelio narių padarytos juostelės jau perduotos projekto „Bibliotekos pažangai 2“ patirties dalijimosi seminaro, kuris vyks lapkričio 4-5 d. Vilniuje, organizatoriams.

Juosteles kūrė Stasė Zimina, Adelė Klioštoraitienė, Nijolė Šišlienė, Adelė Masiulienė, Liucija Lekienė, Janina Vingeliauskienė, Bronė Matuzienė, Nijolė Paskočinienė. Moterų sukurtais meniškais darbais bus puošiamos seminaro dalyvių vardinės kortelės. Iš viso nunerta 20 karoliukais puoštų juostelių. Projekto koordinatoriai pažadėjo viešinti biblioteką ir juostelių gamintoją, tad prie juostelių bus parašyta autoriaus vardas ir pavardė bei biblioteka, kuriai atstovaujama.

Šią juostelių kūrimo iniciatyvą organizavo Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Priemonės rankdarbių gaminimui buvo nupirktos iš projekto „Bibliotekos pažangai 2“ lėšų. Rankdarbių būrelį lanko aktyvios moterys, kurios jau ne kartą buvo prisijungusios prie įvairių iniciatyvų: mezgė šiltas kojines, kurias dovanojo Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nušalimus besigydantiems benamiams, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui ir Etnografinių regionų metams paminėti nunėrė įspūdingą Lietuvos etnografinių regionų žemėlapį, šiuo metu rengia darbelius kalėdinei labdaros akcijai