2015 11 02

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius dalyvauja LESTO organizuojamame konkurse „Susipažinkim: savitarnos svetainė www.manoelektra.lt”, kurio pagrindinis tikslas įtraukti Lietuvos bibliotekas į gyventojų skatinimo naudotis „Mano Elektra” kampaniją ir taip prisidėti prie LESTO nuotolinių paslaugų teikimo kanalų populiarinimo.

Spalio 22 d. Bibliografijos-informacijos skyriuje  su savitarnos svetaine www.manoelektra.lt bibliotekos darbuotojus supažindino LESTO vadybininkė Simona Strainytė. Išklausę mokymus darbuotojai galės savo žiniomis pasidalinti su bibliotekos lankytojais.