„Kuo būsiu, kai užaugsiu?“

2015 10 26

„Kuo būsiu, kai užaugsiu“? Šį klausimą turbūt kiekvienas yra uždavęs sau, ir net ne vieną kartą. Ką norėtų dirbti, kokią profesiją pasirinkti l/d „Bangelė“ „Peliukų“ grupės ugdytiniai atkeliavo į Rėkyvos biblioteką ( Energetikų g. 7) sužinoti kuo daugiau apie profesijas.

Į šį klausimą labai padėjo atsakyti knygos: „Mažiesiems apie profesijas“ ir „Ką žmonės dirbą visą dieną“. Mažieji bibliotekos draugai sužinojo, kad yra pačių įvairiausių profesijų, nuo labai rimtų detektyvų iki smagių cirko artistų. Smagiai apžiūrėję knygutes vaikai turėjo užduotį – nupiešti vieną dieną darželyje. Piešinyje galima rasti įvairiausius žaislus, darbuotojus, kurie dirba darželyje, daug vaikų ir žinoma svajonių karuseles, kurių gaila, bet dar darželio kieme nėra.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija.