Keramikos darbų paroda „Aido“ vaikų bibliotekoje

2015 10 26

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ vaikų filiale eksponuojama Dainų progimnazijos mokinių keramikos darbų paroda. Ši paroda gana didelės apimties,jai eksponatus kūrė vaikai nuo 1 iki 8 klasės.

Parodoje matome žuvytes ir vazeles –tai pirmieji vaikų bandymai „susidraugauti su moliu“. Pažinti keramikos darbo subtilybes mokiniams padėjo technologijų mokytoja G.Petronaitienė. Vietą ant bibliotekos stalo surado ir būrys ežiukų. Tai spalvingos ir originalios žvakidės. Kiekvieno apsilankiusio akį traukia subtilios lėlės, pasipuošusios elegantiškomis suknelėmis. Ežiukų ir lėlių kūrimo procese nepasiklysti mokiniams padėjo mokytoja S.Motuzaitė-Jurienė. Paroda veiks iki lapkričio 15 dienos. Kviečiame apsilankyti.