Vaikų literatūros skyriuje susitikimas su prozininke Andželika Bubelyte

2015 10 26

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) 2015 m. spalio 13 d. lankėsi dviejų dalių knygos „Juodojo Mėnulio vaikai“ autorė Andželika Bubelytė (slapyvardžiu Angel). Romano autorė pasakojo, jog knygos rašymui kaupėsi daugiau nei trylika metų, o rašė – penkerius. Abi knygas išleido „Eglės“ leidykla: pirmoji pasirodė 2012 m., o antroji 2013 m.

Savo knygą A. Bubelytė vadina jaunos merginos, gyvenančios problemiškoje šeimoje, brandos istorija. Knygoje kalbama apie gyvenimo prasmės, savojo „AŠ“ paieškas, problemas, su kuriomis susiduria jauni žmonės. Pati autorė teigia, jog tai „gyvenimiška istorija su gyvenimiškais personažais“. Reikia pabrėžti, jog šios knygos pagrindinė idėja, teigiama, yra išlikti savimi, nepaisant to, kas vyksta aplinkui. Svarbu tai, jog blogį reikia nugalėti ne kerštu, o savo gėriu. Bibliotekos lankytojai bei darbuotojai labai džiaugėsi tokiu įdomiu autorės apsilankymu, vieni kitiems palinkėjo kūrybinės sėkmės bei naujų susitikimų.