Kompiuterinio raštingumo mokymų sesija Lieporių bibliotekoje

2015 10 16

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) toliau yra organizuojami kompiuterinio raštingumo mokymai įvairių bendruomenių nariams, senjorams ir kitiems miesto gyventojams, norintiems patobulinti kompiuterinio raštingumo žinias. Kompiuterinio raštingumo Lieporių filiale moko bibliotekos darbuotojos Regina Vertelienė ir Kristina Koveckytė.

I-oje rudens kompiuterinio raštingumo mokymų sesijoje dalyvavo Lieporių bendruomenės nariai. Mokymų metu grupės nariai buvo mokomi ne tik kompiuterinio raštingumo pradžiamokslio, bet buvo pristatyto mokymų programos: „Elektroninė valdžia: galimybės ir rizika“ „Saugus internetas suaugusiems“, supažindinti su e.valžios vartais: svetainėmis www.sergu.lt, www.migracija.lt, www.epolicija.lt, www.sodra.lt, www.seimas.lt. Pageidavusieji susipažino su e. bankininkyste. Besimokantieji Ignas, Stanislovas, Genė, Irena ir Birutė buvo supažindinti ne tik kaip skaityti informaciją, bet ir kaip interaktyviai į reaguoti, reiškiant komentarus, kalbama apie saugią elgseną internete. Mokymosi metu išbandyti nauji planšetiniai kompiuteriai Asus Zen pad 10, kuriuose veikia androidinė operacinės sistema. Mokymus vainikavo AB Lesto atstovės Ievos Breivytės mokymai, kaip prisijungti prie savitarnos svetainės www.manoelektra.lt.

Kompiuterinio raštingumo mokymai taip pat organizuojami Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27, kompiuterinio raštingumo mokytoja Eglė, telef. 8-41 55 26 06) bei „Saulės“ filiale (K. Korsakog. 10, kompiuterinio raštingumo mokytoja Ilona, telef. 8-41 52 49 96).

Kompiuterinio raštingumo mokymai bibliotekoje organizuojami įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Privatus ir viešas asmuo. Jų ribos ir galimybės medijose".

Lietuvos kulturos taryba 505x19511111