„Aido“ vaikų filiale svečiavosi vaikai su savo augintiniais

2015 10 12

Kasmet spalio 4 –ąja švenčiama Pasaulinė gyvūnų globos diena.Ši diena yra pati geriausia padėka keturkojams draugams už tai, kad jie mūsų gyvenimą padaro spalvingesnį, geresnį. Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai, šeimos nariai.Augintinis į vaiko širdelę atneša daug džiaugsmo. O už rūpestį gyvūnėliai atsidėkoja mums savo draugiškumu ir bičiulyste.

Saulėtą spalio 7 d. gyvūnų mylėtojai rinkosi į  tradicinį bibliotekos renginį „Gyvūnas - mano draugas“, skirtą Pasaulinei gyvūnų globos dienai. Tą dieną skaitytojai renkasi į biblioteką su savo augintiniais. Vaikai papasakojo apie savo augintinių atsiradimo namuose istorijas, ką jie mėgsta, kokias išdaigas krečia. Gyvūnai vaikus moko būti kantresniais, geresniais,ugdo atsakomybės jausmą.Žiūrovai buvo puikios nuotaikos, džiaugėsi gyvūnėliais.

Vaikai apžiūrėjo bibliotekininko S. Peršino fotonuotraukų parodą „Liūnos akys..." Tai beglobių gyvūnų užfiksuotos  liūdnos  nuotaikos.

Renginio dalyviai ir jų augintiniai buvo apdovanoti prizais.

Mylėkime gyvūnus, globokime juos.