Edukacinis užsiėmimas senjorams „Stalo puošmena savo rankomis“ Vaikų literatūros skyriuje

2015 10 07

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga spalio 1 d. Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) vyko edukacinis užsiėmimas „Stalo puošmena savo rankomis“.

Į biblioteką susirinkusios žavios ir aktyvios senjorės turėjo galimybę išgirsti daug įdomių faktų apie stalo staltiesių bei servetėlių naudojimą įvairiais amžiais, jų reikšmę bei pagrindines naudojimo taisykles. Nors daugelis žinių stebino, tačiau daugiausiai džiaugsmo sukėlė praktinis užsiėmimas. Susirinkusios damos turėjo progą, pamokomos bibliotekos darbuotojų bei savanorės Marios Liquito, išbandyti net keletą stalo servetėlių lankstymo bei dekoravimo būdų.

Kuomet stalą papuošė įvairiaspalvės ir ypatingos, rankų darbo, servetėlės, visos užsiėmimo dalyvės pasivaišino šilta ir gardžia arbata bei pasidžiaugė, jog tokią dieną galėjo praleisti širdžiai malonioje aplinkoje – bibliotekoje.