Vaikų skaitymo skatinimo programa „Perskaityk 10 knygelių, gausi dovanų drugelį“

2015 10 06

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) nuo spalio 1 d. iki gruodžio 1 d. vyksta vaikų skaitymo skatinimo programa „Perskaityk 10 knygelių, gausi dovanų drugelį“. Akcija, kurios tikslas – vaikų skaitymo skatinimas, sulaukė didelio vaikų dėmesio. Ypač mergaičių tarpe. Kiekviena iš jų norėtų pasipuošti dailiomis „Spindulio“ bibliotekos darbuotojos Lauros Radavičienės darytomis sagėmis- drugeliais. Drugeliai suteikė didesnės motyvacijos daugiau skaityti knygas, o ne laisvalaikį leisti prie kompiuterio. Į šią skaitymo programą įsijungė ne tik mergaitės, aktyviai dalyvauja ir pradinių klasių berniukai. Per minėtą laikotarpiį jaunieji skaitytojaii turi perskaityti 10 knygelių. Kviečiame aktyviai dalyvauti „Spindulio“ bibliotekos inicijuotoje akcijoje!