Lieporių bibliotekoje pristatyta vaikų kūrybinių darbų paroda, skirta Lietuvos etnografinių regionų metams

2015 10 01

2015 m. spalio 1 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas sulaukė svečių iš lopšelio-darželio „Trys nykštukai“ „Smalsučių" grupės. Vaikučiai kartu su auklėtoja Egle Galkauskiene pristatė darželio organizuotą respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą „Vaivos juosta“, skirtą Lietuvos etnografinių regionų metams.

Paroda apima visus Lietuvos regionus-Aukštaitiją, Žemaitiją, Dzūkiją, Suvalkiją ir Mažąją Lietuvą. Vaikai iš visos Lietuvos „audė“ savo etnografinio rajono raštus. Buvo panaudota įvairi technika- karpiniai, aliejiniai dažai, pynimas iš siūlų, guašas. Darbeliai buvo suklijuoti ant polistirolo lakštų. Vaikučių darbeliuose atsispindi mūsų šalies spalvų ir raštų įvairovė. „Smalsučių" grupės vaikučiai, padedami auklėtojos, sudainavo dainelę aukštaitiškai, pasaką pasekė dzūkiškai. Ateityje pažadėjo išmokti padainuoti žemaitiškai.

Po linksmo pasirodymo vaikučiai susipažino su biblioteka—apžiūrėjo veikiančią lėlių parodą, sklaidė knygeles. Atsisveikinome neilgam –laukia naujų knygų pristatymas „Smalsučių" grupės vaikučiams.