Vaikų literatūros skyriuje organizuota viktorina „Kelionė po Šiaulius“

2015 09 26

Šiemet Šiaulių miestas šventė 779-ąjį gimtadienį, tad šia proga rugsėjo 8 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius į svečius pasikvietė Gegužių progimnazijos 3 klasės moksleivius. Vaikai pasidalino į dvi komandas ir mėgino išsiaiškinti, kurie labiau pažįsta savo miestą.

Balsus ir pergales skaičiuoti padėjo bibliotekoje savanoriaujanti portugalė Maria Liquita. Viktorinos metu vaikai gavo net keletą užduočių – žemėlapyje pažymėti savo mokyklą, Šiaulių areną bei Lapės skulptūrą, iš duotų nuotraukų pasakyti, kokios tai vietos ir kur jas galima rasti mieste. Taip pat mokiniai turėjo iš kelių skirtingų herbų atpažinti savo miesto. Žinoma, viktorina nebūtų viktorina, jei nebūtų klausimų, tad kiekviena komanda gavo po dešimt skirtingų klausimų apie miestą, žymias vietas bei įžymius žmones. Nors vienai komandai sekėsi geriau, tačiau galiausiai kartu nusprendė, jog visi yra šiauliečiai ir šventės proga turi laimėti draugystė.