Spalvinga biblioteka aktyvaus ir kūrybiško laisvalaikio idėjų parodoje „Ką veiki“

2015 09 13

Jau antrus metus iš eilės Šiaulių arenoje vyko aktyvaus ir kūrybiško laisvalaikio idėjų paroda „Ką veiki?“. Tai Šiaulių dienų šventės pirmosios dienos renginys, kuriame vienoje vietoje susibūrė daugiau kaip 100 įvairių organizacijų, tarp kurių jaukiai įsikūrusi buvo ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Savo charizma ir spalvomis kitus žavėjusi biblioteka kvietė susipažinti su teikiamomis el. paslaugomis, savanorystės galimybėmis, kurias pristatė jaunimo savanoriškos veiklos centro „Deineta“ atstovė Živilė Dinapaitė, filialais bei netrukus atsidarysiančio Komiksų centro veikla. Kiekvienas, aplankęs nuotaikingą bibliotekos komandą, galėjo susikurti savo komiksą, kuriame įgautų neregėtas supergalias. Šią veiklą pristatė Tomas Januškevičius, „Saulės“ filialo vyresn. bibliotekininkas edukacinėms veikloms. Taip pat buvo suteikta galimybė patiems pasigaminti po žavų origami 3D laumžirgį. Su origami lankstymo paslaptimis supažindino Agnė Kemzūraitė, Vaikų literatūros skyriaus vyresn. bibliotekininkė. Parodos lankytojai galėjo nusipiešti patį originaliausią veidą ar piešiniais pasigražinti rankas. Parodos lankytojus taip puošė Ligita Laurinskytė, „Šaltinėlio“ filialo vyresn. bibliotekininkė.

Apsilankyti prie bibliotekos stendo kvietė žavingos Mimės (Šiaulių universiteto Menų fakulteto Estrados meno speciaybės 4 kurso studentės) ir žaismingas zuikis (Rima Matulevičiūtė, Vaikų literatūros skyriaus vedėja), kuris kvietė dalyvauti viktorinoje apie biblioteką, raštą, knygas bei pasakų herojus. Mažieji lankytojai buvo kviečiami susipažinti su gražiausiomis ir naujausiomis knygomis bei spalvomis galėjo išgražinti mylimiausius knygų personažus. Visi užsukęs į bibliotekos kampelį buvo pavaišinti saldžiausiais skanėstais bei smagiausiomis nuotaikomis.

Biblioteka - yra puiki vieta vaikų ir jaunimo laisvalaikio praleidimui bei užimtumui. Kiekvienas yra čia laukiamas! Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje tikrai yra ką veikti!