Rėkyvos mažieji skaitytojai nuo šiol augs kartu su knyga

2015 09 08

Ir štai vėl rugsėjis, vėl mokykla.... Pirma klasė, pirmas suolas ir daug dalykų, kurie nutinka pirmą kartą. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) Rėkyvos progimnazijos 1A ir 1B klasių pirmokams įvyko šventė - pirmo bilieto šventė.

Iškilmingai įteiktos skaitytojo kortelės ir tapę oficialiais bibliotekos draugais. Pirmokai buvo supažindinti su bibliotekoje esančiomis taisyklėmis, aprodytos knygų lentynos, kuriose gali rasti savo amžiui skirtas knygutes. Išsirinkę knygų skaityti namuose, kaip pažadą skaityti kuo daugiau, saugoti ir mylėti knygas, kiekvienai klasei buvo įteiktas po „Pažadų balionas“. Ant jo vaikai užrašė savo vardus, o mokytojos balionus pakabins klasėse, kad pažadai būtų kasdien matomi ir nepamiršti.

Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija