Lieporių bibliotekoje lankėsi Ragainės progimnazijos penktokai

2015 09 06

Ką tik nuskambėjęs mokyklinis skambutis sukvietė moksleivius į klases. Lieporių biblioteka (Tilžės g. 36) su nekantrumu laukė atskubančių Ragainės progimnazijos penktokų su klasės auklėtoja Sigita Statkiene ir anglų kalbos mokytoja Vida Petrošienė.Vaikai pirmą kartą lankėsi mūsų bibliotekoje.

Su biblioteka smalsius mokinius supažindino vyresn. bibliotekininkė Gražina Gontienė. Šiuo metu Lieporių bibliotekoje veikia 3-ioji autorinių lėlių ir literatūrinių personažų paroda: vaikai bandė atspėti , kokių tai pasakų herojai, iš kokių medžiagų pagamintos lėlės.Susėdę stalų ,vaikai pasidalino savo įspūdžiais apie prabėgusias vasaros atostogas - kas keliavo po Lietuvą ,kas braidė po Baltijos jūros bangas, kas lankėsi užsienyje. Pratęsti pokalbį apie užsienio šalis padėjo mūsų savanorė Marija Liquido iš Portugalijos.Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi Marijos pasakojimo apie Portugaliją, mokėsi portugališkų žodžių, uždavinėjo klausimus Marijai . Nemaža dalis vaikų panoro tapti mūsų bibliotekos skaitytojais. Linksmas susitikimas su moksleiviais baigėsi arbatėle ir rudens gėrybėmis. Išsiskirdami vieni kitiems palinkėjome netrukus vėl pasimatyti artimiausiuose bibliotekoje organizuojamuose renginiuose.

Informaciją paruošė Gražina Gontienė, ŠMSVB Lieporių filialo vyresn. bibliotekininkė