Šiaulių dienos 779

2015 09 09

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji bibioteka, minėdama Šiaulių miesto 779-ąjį gimtadienį, mielai kviečia šiauliečius dalyvauti bibliotekos renginiuose, skirtuose miesto gimtadieniui. Maloniai kviečiame apsilankyti ir visiems drauge paminėti Šiaulių miesto šventę.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibiotekos organizuojami miesto gimtadieniui skirti renginiai

Miesto ŠVENTĖ „ŠIAULIŲ DIENOS 779“
ATRASK PULSĄ
2015 m.
PROGRAMA

RUGSĖJO 8-22 D. SOCIALINĖ AKCIJA „KURIAME ISTORIJĄ ŠIAULIAMS“.
ŠIAULIŲ MIESTO VIEŠOJO TRANSPORTO STOTELĖSE EKSPONUOJAMOS PROJEKTO „TRADICIJOS IR MODERNUMAS: INTERAKTYVIAI KURIAME ISTORIJĄ ŠIAULIAMS“ METU MOKSLEIVIŲ KURTOS SAKMĖS APIE ŽINOMIAUSIUS ŠIAULIŲ OBJEKTUS. Projekto rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba. Socialinės akcijos organizatorius - Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas (Trakų g. 20A).

RUGSĖJO 8 D. (ANTRADIENIS) 16 VAL. LITERATŪRINIS VAKARAS „ŠIAULIEČIŲ POEZIJA NAUJU PULSU“.
Dalyvauja: Vytautas Gasparavičius, Birutė Kriščiūnaitė, Visvaldas Šaltis, buvusi bibliotekos savanorė Simona Staniulytė. Renginyje skambės šiauliečių poetų nauja poezija, poeto V. Gasparavičiaus atliekamų kūrinių gitaros garsai. Vakarą ves Raimonda Sližienė. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialas (Aido g. 27).

RUGSĖJO 10 D. (KETVIRTADIENIS). ATRASK NAUJĄ PULSĄ!
13–21 val. KŪRYBIŠKO IR AKTYVAUS LAISVALAIKIO IDĖJŲ PARODA ,,KĄ VEIKI?“ Šiaulių arena ir jos prieigos, Jono Jablonskio g. 16.
16 val.PARODOS ATIDARYMAS
16.10–19.00 val.parodos dalyvių pris(is)tatymai: Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka lauks savo lankytojų šalia kitų prisitatančiųjų organizacijų.
18 val. III autorinių lėlių – literatūrinių personažų – parodos pristatymas. Dalyvauja Šiaulių ir kitų Lietuvos miestų tautodailininkai, kuriantys lėles – literatūrinius herojus. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas (Tilžės g. 36).

RUGSĖJO 11 D. (PENKTADIENIS). PAJAUSK MIESTO PULSĄ!
12 val. baigiamasis projekto „Tradicijos ir modernumas: interaktyviai kuriame istoriją Šiauliams“ renginys (šešėlių teatro spektaklių pristatymas pagal sukurtas sakmes apie Šiaulius). Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas (Trakų g. 20A).

coverr