„Spindulio“ filialo jaunieji skaitytojai susitiko su bibliotekos savanoriu iš Prancūzijos

2015 08 19

2015 rugpjūčio 19 d. Šiaulių miesto SVB „Spindulio“ filiale lankėsi bibliotekoje dirbantis savanoris iš Prancūzijos Alexandre Grotta. Čia jis susitiko su jaunaisiais bibliotekos lankytojais.

Pradinukai mokėsi prancūzų kalbos. Geriausiai sekėsi antrokei Emilijai. Po pietų į biblioteką sugužėjo ir vyresni vaikai, kurie noriai bendravo su savanoriu Alexandre, klausinėjo apie jo pomėgius , apie įspūdžius Lietuvoje, apie savanorystę. Alexandre papasakojo apie savo gyvenimą Prancūzijoje. Vėliau vaikinai sužaidė ir šaškėmis su savanoriu .
Diskusijos ir juokas netilo ir prie kavos puodelio. Šis susitikimas visiems labai patiko, tikimės, kad susitikome ne paskutinį kartą.

Informaciją parengė „Spindulio“ bibliotekos vedėja R.Dovydaitienė