Bibliotekoje atgyja pasakos

2015 08 14

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vasara vyksta tikri stebuklai – atgyja pasakos. Rūgpjūčio 11 d. bibliotekoje vyko garsinis skaitymas, kuriame buvo pakviesti dalyvauti l/d Gintarėlis“ auklėtiniai. Tačiau ankstyvą rytą bibliotekoje apsilankę mažieji buvo sutikti ne bibliotekos darbuotojų, o pačių tikriausių pasakos „Vilkas ir septyni ožiukai“ herojų – didelio pilko vilko, kuris, tiesa, kalbėjo prancūziškai (bibliotekos savanoris iš Prancūzijos Alexander Grotta), žavingo riestais ūsais pasipuošusio kalvio ir rūpestingos ožkos mamos.

Tačiau smagiausi dalykai vyko vėliau, visi susirinkę turėjo unikalią progą sudalyvauti improvizuotame pasakos garsiniame skaityme-vaidinime. Viena iš auklėtojų tapo istorijos pasakotoju, o mažieji lankytojai – ožiukais. Nors pasakoje vilkas suėdė ožiukus, o vėliau mama ožka jį nubaudė, viskas baigėsi laimingai ir buvo sušokti taikos šokiai.