„Šiaulių Vilties“ kūrybiniai darbai ir dainos Lieporių bibliotekoje

2015 08 01

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale jau tapusi puiki tradicija- sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šiaulių Viltis“ pristatė kasmetinę bendrijos kūrybinių darbų parodą. Šį kartą pabendrauti atėjo ir bendrijos vaikai, ir jų mamos. Įžangoje bibliotekos vedėja Regina Vertelienė pristatė knygas, kuriuose vaizduojamas neįgaliųjų ir jų artimųjų gyvenimas.

Tomas kartu su mama Brone papasakojo kaip kartu kuria angelus. Tomui angelai labai patinka-jis tiki, kad jie jį saugo.Mama Vida pasakojo, kaip mamos susirenka ir aptaria kūrybos planus, kaip ieško medžiagos savo darbams kelionėse ir gamtoje. Bendrijos pirmininkė Dalė Vyštartienė džiaugėsi mamų bendryste ir galimybe kartu sukurtus darbus eksponuoti bibliotekoje. Nuoširdų bendravimą paivairino bibliotekos savanorės Viktorijos Vaičėnaitės atliekamos dainos, kartu sudainuota Gyčio Paškevičiaus daina „Šiam pasauly visko būna“.